Profesjonalizm

Indywidualne podejście do klienta


Somi – profesjonalna firma sprzątająca z Poznania

Sprzątanie firm i biur

Somi jest profesjonalną firmą sprzątającą prowadzącą swoją działalność na terenie całego Poznania.Podejmuje się sprzątania firmsprzątania biur, a także obsługuje inne duże obiekty, jak i klientów indywidualnych. Mając na uwadze dobro i komfort naszych klientów, kompleksowe usługi porządkowe wykonujemy szybko i dokładnie. Czas wykonania powierzonych nam zadań z każdym klientem ustalamy indywidualnie, tak, by nie kolidował z codziennym funkcjonowaniem obiektów. Postaramy się, aby firma sprzątająca Państwu pomogła, a nie przeszkadzała.

Podczas wykonywania usług czy to na przykład mycia verticali czy też czyszczenia wykładzin, stosujemy wyłącznie wysokiej jakości preparaty i najlepsze artykuły higieniczne, środki pielęgnacyjne i czyszczące. Na bieżąco wprowadzamy ulepszenia. Posiadamy nowoczesny park maszynowy a stosowane przez nas środki czystości dobierane są pod kątem bezpieczeństwa dla środowiska naturalnego.

Jesteśmy sprawdzoną i profesjonalna firmą sprzątającą, o czym świadczy „Certyfikat Jakości” przyznany przez Unię Wielkopolan na wniosek zadowolonych z naszych kompleksowych usług porządkowych klientów.

Sprzątanie biur, sprzątanie firm i innych obiektów – decydując się na współpracę z naszym przedsiębiorstwem znajdą Państwo solidnego partnera na długie lata.


Sprzątanie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne

Zespół firmy sprzątającej tworzą doświadczeni specjaliści. Wielu z nich jest z nami od początku istnienia firmy. Stawiamy na ich rozwój, poszerzamy zakres swojej działalności, regularnie uczestniczymy w szkoleniach branżowych i produktowych związanych z usługami sprzątania (Poznań).

Na bieżąco wprowadzamy ulepszenia. Do między innymi czyszczenia dywanów czy też czyszczenia glazury używamy coraz to nowszych sprzętów i środków czyszczących.Posiadamy nowoczesny park maszynowy a stosowane preparaty chemiczne dobierane są pod kątem bezpieczeństwa dla środowiska naturalnego.