Profesjonalizm

Indywidualne podejście do klienta


Somi – profesjonalna firma sprzątająca z Poznania

Somi jest profesjonalną firmą sprzątającą prowadzącą swoją działalność na terenie całego Poznania. Obsługuje zarówno firmy, biura i inne duże obiekty, jak i Klientów indywidualnych. Mając na uwadze dobro i komfort naszych Klientów, usługi porządkowe wykonujemy szybko i dokładnie. Czas wykonania powierzonych nam zadań z każdym Klientem ustalamy indywidualnie, tak, by nie kolidował z codziennym funkcjonowaniem obiektów.

Podczas wykonywania naszych usług stosujemy wyłącznie wysokiej jakości preparaty i najlepsze artykuły higieniczne, środki pielęgnacyjne i czyszczące. Na bieżąco wprowadzamy ulepszenia. Posiadamy nowoczesny park maszynowy a stosowane przez nas środki czystości dobierane są pod kątem bezpieczeństwa dla środowiska naturalnego.

Jesteśmy sprawdzoną i profesjonalna firmą, o czym świadczy „Certyfikat Jakości” przyznany przez Unię Wielkopolan na wniosek zadowolonych z naszych usług Klientów.

Sprzątanie biur i innych obiektów – decydując się na współpracę z naszym przedsiębiorstwem znajdą Państwo solidnego partnera na długie lata.

Z nami sprzątanie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne!

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści. Wielu z nich jest z nami od początku istnienia firmy. Stawiamy na ich rozwój, poszerzamy zakres swojej działalności, regularnie uczestniczymy w szkoleniach branżowych i produktowych związanych z usługami sprzątania (Poznań).

Na bieżąco wprowadzamy ulepszenia. Posiadamy nowoczesny park maszynowy a stosowane preparaty chemiczne dobierane są pod kątem bezpieczeństwa dla środowiska naturalnego.

Jesteśmy sprawdzoną i profesjonalna firmą, o czym poświadcza „Certyfikat Jakości” przyznany przez Unię Wielkopolan na wniosek klientów zadowolonych z naszych usług.

Sprzątanie biur, obiektów – decydując się na współpracę z nami,
znajdą Państwo solidnego partnera.