[bannerbox title="Profesjonalizm" subtitle="Indywidualne podejście do klienta"][/bannerbox]

Somi – profesjonalna firma sprzątająca z Poznania

Sprzątanie firm i biur

Somi jest profesjonalną firmą sprzątającą, która prowadzi swoją działalność na terenie całego Poznania. Wykonujemy sprzątanie firm, sprzątanie biur, a także obsługujemy inne duże obiekty. Mając na uwadze dobro i komfort naszych klientów, kompleksowe sprzątanie w Poznaniu wykonujemy szybko i dokładnie. Termin wykonania powierzonych nam zadań z każdym klientem ustalamy indywidualnie, tak aby nie kolidował z codziennym funkcjonowaniem obiektów. Postaramy się, aby firma sprzątająca pomogła Państwu, a nie przeszkadzała.

Podczas wykonywania usług, takich jak czyszczenie verticali czy czyszczenie wykładzin, stosujemy wyłącznie wysokiej jakości preparaty, najlepsze artykuły higieniczne, środki pielęgnacyjne i czyszczące. Na bieżąco wprowadzamy ulepszenia. Wykorzystujemy nowoczesny park maszynowy, a stosowana przez nas chemia jest dobierana pod kątem bezpieczeństwa dla środowiska naturalnego.

Jesteśmy sprawdzoną firmą sprzątającą. Świadczy o tym „Certyfikat Jakości” przyznany przez Unię Wielkopolan na wniosek klientów zadowolonych z naszych kompleksowych usług porządkowych.

Sprzątanie biur w Poznaniu, sprzątanie firm i innych obiektów – decydując się na współpracę z naszym przedsiębiorstwem, znajdą Państwo solidnego partnera na długie lata.


Wózek z narzędziami

Sprzątanie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne

Zespół firmy sprzątającej tworzą doświadczeni specjaliści. Wielu z nich jest z nami od początku istnienia firmy. Stawiamy na ich rozwój, poszerzamy zakres swojej działalności, regularnie uczestniczymy w szkoleniach branżowych i produktowych związanych z usługami sprzątania.

Na bieżąco wprowadzamy ulepszenia. Czyszczenie wykładzin, dywanów czy glazury realizujemy z użyciem coraz nowszych sprzętów i środków czyszczących. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, a stosowane preparaty chemiczne są dobierane pod kątem bezpieczeństwa dla środowiska naturalnego.